Workshop Gezond werken

Problemen aan het houding- en bewegingsapparaat vormen nog steeds de grootste reden tot verzuim. De toename van automatiseringsprocessen en de daarmee gepaard gaande lichamelijke inactiviteit zullen dit alleen maar versterken. 

De workshops hebben een duidelijk preventief karakter en stimuleren mensen om verantwoordelijkheid te nemen voor hun eigen gezondheid. De onderwerpen die besproken worden zijn: hoe werkt het lichaam, wanneer en waarom krijg ik ‘pijn’, negatieve en positieve stress, hoe richt ik mijn werkplek in, wanneer zit ik goed, juist instellen van een oefenprogramma, dagelijkse oefeningen, ontspanning en beweegadviezen.
 

Direct na de workshops worden de deelnemers door een adviseur bezocht. Tijdens dit bezoek worden de persoonlijke instellingen op de werkplek beoordeeld en volgt een eventueel verbeter advies. Dit zal schriftelijk worden teruggekoppeld.

Doelstelling

  • vergroten inzicht van de ontstaanswijze van klachten

  • toename bewustwoording eigen verantwoordelijkheid ten aanzien van gezondheid

  • hoe stel ik mijn werkplek juist in

  • effectieve oefeningen en beweegtips gedurende de dag

  • stress als energiebron

Meer informatie aanvragen

Recensies van anderen

Dave Smits Dave Smits
Van Lanschot Bankiers

Ik ben bij jullie geweest om een goede stoel uit te zoeken voor mij aangezien ik chronische rugklachten heb. Ik ben goed opgevangen en geholpen bij deze keuze. Vervolgens is Ergo Zit dezelfde week nog met de stoel naar het kantoor gekomen. Een paar weekjes later volgde er nog een belletje of alles naar wens was en ook dat heb ik als prettig ervaren. Al met al bedankt voor alles.

Ilona Veld Ilona Veld
Reclassering Nederland

Ergo Zit heeft bij ons workshops verzorgd voor de medewerkers. De medewerkers hebben dit als zinvol, prettig en praktisch toepasbaar ervaren. Het heeft inzichten gegeven die niet alleen in het werk maar ook in het dagelijkse leven bruikbaar zijn.

Bekijk onze aanpak